Grant Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki „Uniwersalia 2.1” spopularyzuje poznańską szkołę teorii prawa

Z radością informujemy, że Kierownik Katedry Teorii i Filozofii Prawa, prof. Marek Smolak otrzymał – wraz z mgr. Pawłem Kwiatkowskim z Zakładu Prawa Międzynarodowego i Organizacji Międzynarodowych WPiA UAM – grant naukowy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki. Grant ten, realizowany w module Uniwersalia 2.1, przewiduje publikację w języku angielskim w wydawnictwie zagranicznym najdonioślejszych i najciekawszych prac przedstawicieli poznańskiej szkoły teorii prawa, jak również elementów dorobku prof. Czesława Znamierowskiego oraz najnowszych osiągnięć członków Katedry. O szczegółach publikacji poinformujemy w późniejszym terminie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Granty i staże naukowe, Publikacje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.