Artykuły profesorów Katedry w 110 numerze Przeglądu Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego

Nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Wrocławskiego ukazał się 110 numer Przeglądu Prawa i Administracji. Redaktorami tomu zatytułowanego „Polityczność nauki prawa i praktyki prawniczej” są prof. Andrzej Bator i prof. Przemysław Kaczmarek. W numerze znaleźć można teksty inspirowane obradami XXII Zjazdu Katedr, który odbył się we Wrocławiu we wrześniu 2016 r. Wśród artykułów znalazły się teksty: prof. Marka Smolaka pt. „Od kultury władzy do kultury uzasadniania. Doświadczenia południowoafrykańskie”, prof. Sławomiry Wronkowskiej zatytułowany „Kilka tez o instrumentalizacji prawa i ochronie przed nią” oraz prof. Marzeny Kordeli pt. „Aksjologiczna wykładnia prawa”. Zachęcamy do lektury!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Publikacje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.