Wykład prof. Giorgio F. Colombo

Katedra Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM w Poznaniu serdecznie zaprasza na wykład prof. Giorgio F. Colombo z Uniwersytetu w Nagoi (Japonia) „Recent trends and developments in International Commercial Arbitration”.

Profesor Colombo jest specjalistą z zakresu międzynarodowego arbitrażu handlowego i alternatywnych metod rozwiązywania sporów. Jego zainteresowania obejmują też antropologię prawa, law & literature oraz komparatystykę prawa prywatnego. Profesor Colombo jest założycielem Włosko-Japońskiego Stowarzyszenia Komparatystyki Prawniczej oraz członkiem wielu towarzystw i rad naukowych. Wykładał też m.in. na uniwersytetach w Genui i Wenecji.

Wykład odbędzie się 8 grudnia 2017 r. o godz. 14:00 w sali epsilon Collegium Iuridicum Novum przy Al. Niepodległości 53 w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy!

(Fot. powyżej: Samson Duborg-Rankin on Unsplash)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.