Nagranie wykładu prof. Stanleya L. Paulsona

W poniedziałek 7 maja 2018 r. odbył się zorganizowany przez Katedrę Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM wykład prof. Stanleya L. Paulsona z Washington University w St. Louis i z Uniwersytetu Chrystiana Albrechta w Kilonii, zatytułowany „Two Species of Law in Hans Kelsen’s Legal Theory. Why Kelsen Has – by Design – No Theory of Legal Interpretation”. Tych z Państwa, którzy nie mogli być na tym wykładzie, zapraszamy do obejrzenia nagrania wystąpienia, które od dziś dostępne jest na kanale YouTube WPiA UAM. Link do wystąpienia znajduje się TUTAJ; nagranie można też obejrzeć poniżej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.