Wykład prof. Stanleya L. Paulsona

W poniedziałek 7 maja 2018 r. o godz. 18.00 w sali 3.1. Collegium Iuridicum Novum (Poznań, Al. Niepodległości 53) odbędzie się organizowany przez Katedrę Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM wykład prof. Stanleya L. Paulsona. Profesor Stanley L. Paulson jest wybitnym amerykańskim teoretykiem prawa, profesorem Washington University w St. Louis oraz Uniwersytetu Chrystiana Albrechta w Kilonii. Specjalizuje się w europejskiej teorii i filozofii prawa XX w., ze szczególnym uwzględnieniem prac Hansa Kelsena. Temat wykładu to: „Two Species of Law in Hans Kelsen’s Legal Theory  Why Kelsen Has – by Design – No Theory of Legal Interpretation”. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.