Członkowie Katedry Teorii i Filozofii Prawa na Drugim Okrągłym Stole Sądownictwa Konstytucyjnego

W czwartek 22 listopada 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbyło się seminarium naukowe „Drugi Okrągły Stół Sądownictwa Konstytucyjnego. Na zaproszenie organizatorów w obradach wzięli udział członkowie Katedry: prof. Sławomira Wronkowska, prof. Marzena Kordela oraz dr Mikołaj Hermann. Profesor Sławomira Wronkowska wygłosiła też wykład podsumowujący seminarium pod tytułem „Znaczenie sądowej kontroli konstytucyjności prawa w demokratycznym państwie prawnym. Pani Profesor była również moderatorką trzeciej z sesji naukowych, koncentrującej się na pytaniu „Jak dalece można rozproszyć kontrolę konstytucyjności prawa w modelu scentralizowanym?.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.