Nagrody dla dr. Michała Krotoszyńskiego i dr. Mikołaja Hermanna

Logo UAM

Z przyjemnością informujemy, że pracownicy naszego Zakładu zostali w ostatnim czasie uhonorowani ważnymi nagrodami.

Dr Michał Krotoszyński został uhonorowany nagrodą Praeceptor Laureatus” dla najlepszego dydaktyka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu za rok akademicki 2019/2020. Nagrodę przyznaje się w drodze konkursu na najlepszego dydaktyka każdego z wydziałów UAM. O przyznaniu wyróżnienia decydują wyłącznie studenci.

Dr Krotoszyński otrzymał również Nagrodę Dziekana WPiA UAM za wyróżniającą się działalność organizacyjną na rzecz Wydziału w roku akademickim 2019/2020.

Jednocześnie dr Mikołaj Hermann został nagrodzony przez JM Rektora dydaktyczną nagrodą indywidualną III stopnia.

Obydwu nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Funkcje i nagrody i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.