Dr Michał Krotoszyński w najnowszym numerze Życia Uniwersyteckiego

Fragment wypowiedzi Dra Krotoszyńskiego, zawierająca tytuł, popiersie Dra au face oraz fragment wypowiedziZ radością informujemy, iż w najnowszym numerze Życia Uniwersyteckiego (na str. 17) znalazła się wypowiedź Doktora Michała Krotoszyńskiego w związku z zeszłoroczną nagrodą „Praeceptor Laureatus”, przyznawaną najlepszym dydaktykom z każdego wydziału i filii Uniwersytetu. W wypowiedzi zatytułowanej „Recepta na udane zajęcia” Pan Doktor, trzykrotny już laureat nagrody dla najlepszego dydaktyka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, dzieli się swoim sekretem, wskazując na kluczowe jego zdaniem czynniki składające się na udane zajęcia.

Zachęcamy do lektury! Cały numer można znaleźć TUTAJ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Funkcje i nagrody i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.