Tekst dr. Michała Krotoszyńskiego „From Legal Impossibilism to the Rule of Law Crisis: Transitional Justice and Polish Counter-Constitutionalism” na konferencji w Kopenhadze

Grafika projektu IMAGINE przedstawiająca dane projektu i nazwę Uniwersytetu na tle sali bibliotekiW dniach 6 i 7 października dr Michał Krotoszyński uczestniczył w konferencji Constitutional Imaginaries of Europena Uniwersytecie w Kopenhadze. Uczestnicy konferencji połączeni zostali w pary, w ramach których wzajemnie przedstawiali swoje artykuły. Tekst dr. Krotoszyńskiego „From Legal Impossibilism to the Rule of Law Crisis: Transitional Justice and Polish Counter-Constitutionalism” został przedstawiony przez prof. François-Xavier Millet z Uniwersytetu Antyli Francuskich. Artykuł ten został opublikowany w prowadzonej przez Uniwersytet w Kopenhadze serii iCourts Working Paper Series i jest dostępny pod TYM ADRESEM.

Konferencja i artykuł są częścią projektu IMAGINE, który otrzymał grant Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (European Research Council, ERC) w ramach unijnego programu Horizon 2020.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria, Publikacje, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.