Staż naukowy Profesora Marka Smolaka na Uniwersytecie Oregońskim w Eugene

Zdjęcie Profesora Smolaka z tablicą Uniwersytetu OregońskiegoUprzejmie informujemy, że Profesor Marek Smolak, Kierownik Zakładu Teorii i Filozofii Prawa, w dniach 17 – 28 października 2022 r. przebywał na stażu naukowym w School of Law, Uniwersytetu Oregońskiego w Eugene (USA). W ramach stażu, prof. M. Smolak wygłosił referat zat. „What Polish constitutional crisis tells us about constitutional decisionsProfesor Smolak w trakcie wystąpienia na Uniwersytecie Oregońskim oraz prowadził badania poświęcone zastosowaniom sędziowskich filozofii wykładni prawa w podejmowaniu decyzji. Opiekunem stażu był prof.  Ofer Raban.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.