Wystąpienia członków Katedry na VIII Zjeździe Młodych Teoretyków i Filozofów Prawa

W dniach 3-5 września 2017 r. w Łagowie odbędzie się organizowany przez Katedrę Teorii Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego VIII Zjazd Młodych Teoretyków i Filozofów Prawa „Granice prawa, granice w prawie”. Na stronie Zjazdu opublikowano właśnie listę uczestników oraz szczegółowy plan konferencji. Jednym z czterech wykładów plenarnych będzie wystąpienie prof. Marzeny Kordeli zatytułowane „System aksjologiczny prawodawcy jako granica prawa”. Na konferencji wystąpią także: dr Maciej Dybowski („Pragmatystyczne możliwości rozszerzenia projektu analitycznego w prawoznawstwie”), dr Michał Krotoszyński („Materiały legislacyjne, ratio legis i koncepcja prawodawcy racjonalnego”) oraz mgr Paweł Kokot („Aktywizm sądowy i wykładnia prawa a proces jego legitymizacji”). Wśród niemal stu uczestników Zjazdu obecni będą też inni reprezentanci naszego Uniwersytetu: mgr Remigiusz Chęciński oraz mgr Michał Przychodzki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.