Dr Michał Krotoszyński komentatorem wystąpienia prof. Martina Krygiera „The Ideal of the Rule of Law and Why it Matters”

25 marca 2021 r. odbył się webinar „The Ideal of the Rule of Law and Why it Matters” organizowany przez Uniwersytet SWPS oraz Riga Graduate School of Law w ramach serii „Spring with the Rule of Law in CEE”. Prelegentem był prof. Martin Krygier, uznany znawca problematyki rządów prawa, wykładający na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Sydney. Komentatorami wystąpienia byli: dr Alexandra Mercescu z Uniwersytu Zachodniego w Timișoarze oraz dr Michał Krotoszyński z Zakładu Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM. Moderatorem spotkania był prof. SWPS dr hab. Adam Bodnar.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.